Rock rakmed

Toote kood:N/A

Laos

69.95

Mitmekülgsed ja polsterdatud rakmed koertele, mis on välja töötatud aktiivseks igapäevaseks eluks. Need rakmed on ainulaadsed tänu väga hingavale materjalile HexiVent, mis pakub maksimaalset mugavust ka sooja ilmaga.

Clear
Kogus
Suurus

XS, S, M, L, XL

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rock rakmed”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

1. Kuidas leida sobiva suurusega Rock rakmed?

Mõõtke oma koerte kael ja rindkere ning õige suuruse leidmiseks kasutage suuruste tabelit. Mõõduka suurusega koerte kaela ja rakmete vahele peaksite saama kaks sõrme vertikaalselt mahutada. Väikestele koertele natuke vähem ja suurtele koertele veidi rohkem.

2. Mis materjalist Rocki rakmed on valmistatud?

Rock-sarja tooted on välja töötatud kolmekihilise hingava materjaliga HexiVent, mis koosneb kärgvõrgust, pehmest ventilatsiooniavadega vahust ja seestpoolt uuest hingavast võrgust. See tagab suurepärase õhuvoolu ja muudab HexiVenti tooted eriti sobivaks sooja ilma korral ning tegevuste jaoks, mis tekitavad palju kehasoojust.

3. Miks on rihma kinnitusaas rakmete all?

Kinnitusaasa külge on võimalik kinnitada rihm. Nii ei takerdu rihm koera jalgadesse.

4. Kuidas kasutada esiosa kinnituskohti kerge tõmbe tõkestusena?

Kui te ei soovi, et teie koer rihma tõmbaks, võite kinnitada rihma ette ja seejärel asetada rihm oma koerte esijalgade vahele.

5. Milleks on käepide?

Rakmetel on seljal käepide, mida on hõlbus haarata, kui soovite saavutada koera üle lisakontrolli.

5. Kas ma saan Rocki rakmeid veospordis kasutada?

Rock rakmed on mitmekülgsed rakmed igapäevaseks tegevuseks koos koertega. Need rakmed ei ole mõeldud spetsiifilisteks veo tegevusteks, nagu näiteks koerakross, suusatajavedu või jalgrattavedu. Kui kasutate koera veotegevustes, soovitame ühte meie veorakmetest, mis on välja töötatud sellist tüüpi tegevuste jaoks, näiteks Freemotioni rakmed.

Back to Top