Nansen Nome 5.0 rakmed

Toote kood:N/A

Laos

57.95

Ergonoomilised veorakmed on välja töötatud kelgu vedamiseks. Rakmeid testiti distantsil, mis võrdub 16 korda ümber maailma sõitmisega.

Clear
Kogus
Suurus

4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nansen Nome 5.0 rakmed”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

1. Mis on erinevus Freemotion ja Nansen nome 5.0 rakmete vahel? Kas ma saan Nansen nome 5.0 rakmeid kasutada ka koerakrossiks, rattaveoks ja suusaveoks?

Nanseni nome rakmete 5.0 üldine disain on mõeldud kelgukoertele, kes jooksevad võistkondades, kus tõmbepunkt on madal. Freemotion rakmed toimivad paremini kõrge tõmbepunktiga tegevustes, nagu näiteks canicross / jooksmine, jalgrattasõit ja suusatamine. Nanseni nome rakmed 5.0 sobivad ka nende tegevuste jaoks. Tähtsaim on, et varustaksite oma koera kõige paremini sobivate rakmetega!

2. Kas Nanseni Nome rakmed on sama suurusega kui Freemotion rakmed?

Nansen nome'i rakmetel ja Freemotioni rakmetel ei ole sama suurussüsteemi. Ühel koeral võib kahe rakmetega mudeli vahel olla erinev suurus.

3. Mida tähendab poolik suurus?

Poolikutel suurustel on kaela ümbermõõt küll suurem, kuid rakmete pikkus on sama, mis täissuurusel. Näide: suurused 6 ja 6,5 on sama pikkusega, kuid 6,5 kaela suurus on sama suur kui suurus 7.

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top