Sold out

Tractive GPS DOG 4

Läbimüüdud

49.99

GPS jälgimisseade koertele

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tractive GPS DOG 4”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1. Kas pean Tractive GPS-i jälgimiseks ostma SIM-kaardi?

Kõik Tractive GPS-jälgijad sisaldavad sisseehitatud (vahetamatut) SIM-kaarti, mis ühildub mitme mobiilsidevõrguga igas riigis, kus Tractive töötab. Seega pole Tractive GPS-jälgija jaoks vaja SIM-kaarti osta. Aktiveerige lihtsalt seade Tractive GPS mobiili- või veebirakenduses ja alustage Tractive GPS PREMIUM tellimusplaaniga jälgimist enam kui 150 riigis üle maailma. Tänu integreeritud SIM-kaardile töötab Tractive GPS kõikjal, kus on mobiililevi.

2. Kas mul on vaja Tractive GPS-jälgija töötamiseks mobiilsidet?

Jah, et Tractive GPS-jälgija saaks töötada, peab teie piirkonnas olema mobiilsideteenuse katvus (levi). Üldiselt töötab Tractive GPS kõikjal, kus töötab teie mobiiltelefon. Iga Tractive GPS-jälgija on varustatud oma SIM-kaardiga; see tähendab, et seade töötab mobiilsideteenuse pakkuja omast sõltumatus mobiilsidevõrgus.

3. Miks nõuab Tractive GPS tellimuskava/plaani?

Tractive GPS saadab ja võtab GPS-i andmeid pidevalt vastu kohalike mobiilsidevõrkude kaudu, võimaldades teil oma lemmiklooma reaalajas jälgida rohkem kui 150 riigis üle maailma. Selle võimaldamiseks on iga jälgija varustatud SIM-kaardiga, mis teenib teie mobiiltelefoniga sarnaseid mobiilsideteenustasusid. Nende kulude katteks võtab Tractive ainult väikese liitumistasu.

4. Mis on vahemik / kaugus, mille jooksul jälgija töötab?

Tractive GPS-jälgija töötab erinevates teist tüüpi jälgimisseadmetes mis tahes vahemikus ja sellel ei ole kauguse piiranguid.

5. Kas Tractive GPS on veekindel?

Jah! Traktiivsetel GPS-seadmetel pole SIM-kaardi avasid ega USB-porte ning seetõttu pole need mitte ainult kaitstud pritsiva vee eest, vaid on IPX7-standardi kohaselt ka täielikult veekindlad (kuni 1 meetri sügavus, 30 minutit). Seetõttu sobivad Tractive GPS-seadmed suurepäraselt vett armastavatele lemmikloomadele ja neid saab muidugi kasutada ka vihmas.

6. Kas ma saan oma kassi jaoks kasutada GPS-i?

Jah! Sisuliselt kõiki Tractive GPS jälgijaid (välja arvatud Tractive GPS XL) saab kasutada nii kassidele kui ka koertele ja teistele loomadele. Kõik Tractive GPS-seadmed on loodud lemmikloomade armastajate jaoks lemmikloomade armastajate jaoks; aidata teil tagada oma koerte ja kasside sõprade ohutus ja heaolu.

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top