Platinum OralClean+Care Forte geel

Toote kood:74016

Laos

34.95

Täiuslik Platinum hambahooldus koertele ja kassidele.

Kogus
EAN: 4260208740160

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Platinum OralClean+Care Forte geel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1. Kui kaua kestab esimene hooldusfaas?

Hooldusfaasi kestus määratakse muu hulgas järgmiste kriteeriumide järgi: tõug, kaal, hambakatu konsistents ja olemus, geneetiline eelsoodumus, toitumine. Ühe kindla perioodi määramine on nende arvukate tegurite tõttu keeruline. Nõuetekohase ja korrapärase kasutamise korral (oluline: 2 korda päevas, kuna vastasel juhul kõvastub hambakatt uuesti) kulub meie kogemuse kohaselt hambakatu eemaldamiseks 2–6 nädalat, üksikjuhtudel kauem. Hambaprobleemide ennetuseks tuleks toodet kasutada iga 2-3 päeva järel.

2. Koerale ei meeld see toode.

Koerad on selle poolest nagu lapsed, neile ei meeldi, kui nende hambaid puhastatakse. Püüdke seda siiski teha, kuna OralClean+Care’i ainus alternatiiv on hambakivi mehaaniline eemaldamine anesteetikumi all.

3. Kas OralClean+Care sisaldab hapet?

Ei, see sisaldab ainult tsitruse seemneekstrakte ja ürdiõlisid. Erinevus seisneb mõjus: õli on toitev, vähendab igemepõletikke ja pehmendab hambakattu. Hape ei ründaks mitte ainult hambakattu, vaid ka hambaid ja hambaemaili.

4. Kui kõrge on alkoholisisaldus tootes?

Alkoholi osakaal, mõõdetuna ühe annuse kohta, on nii väike, et ei ohusta koera ega kassi. Tänu sellele võib toodet anda isegi haigetele loomadele. Veidi alkoholi on vajalik, kuna see kannab toimeaineid. Alkoholi osakaal on identne või väiksem kui lastele sobivate vedelate ravimite puhul.

5. Kas see töötab ka hammaste värvimuutuse korral?

Ei – kuna OralClean+Care ei ole pleegitusaine ega sisalda happeid, ei mõjuta see hammaste värvimuutusi. See ei ründa hambaemaili ja mõjub väga õrnalt.

6. Kas seda tohib kasutada homöopaatiliste ravimitega?

Kuna toode sisaldab ürdiõlisid, nagu piparmünt, on homöopaatilised loomaarstid soovitanud enne toote kasutamist seda koos homöopaatiliste ravimeetoditega kontrollida. Võib juhtuda, et homöopaatiline ravi ei mõju.

7. Mis vahe on toodetel OralClean+Care Classic ja OralClean+Care Salmon?

OralClean+Care Salmon sisaldab täiendavalt lõheõli, on mõnevõrra mahedama maitsega kui Classic ja paljud loomad eelistavad seda.

8. Kas peaksin ostma sprei või geeli?

See sõltub täielikult teist ja teie loomast. Sprei eelis on see, et seda saab kasutada kiiremini ja annust saab pihustamise abil hõlpsamalt kontrollida. Samas ei meeldi kõigile loomadele pihustamise hääl ja loom võib reageerida pead raputades, mis muudab toote kasutamise keeruliseks. Geeli on lihtne kasutada ja kleepub hästi hambakatule. Erinevalt pihustist peate pärast toote kasutamist käsi pesema.

9. Minu koer neelab geeli alla – kas see on ohtlik?

Ei – kuna OralClean+Care sisaldab ainult puhtalt looduslikke koostisosi, on see teie koerale või kassile täiesti kahjutu ja seda saab muretult kasutada.

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top