Platinum kanaga | kutsikatele

Toote kood:N/A

Laos

13.9569.95

Platinum kuivtoit kanalihaga kutsikatele.

Clear
Kogus
Suurus

1,5 kg, 15 kg, 5 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Platinum kanaga | kutsikatele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1. Kas Platinum töötleb värsket liha?

Võrreldes tavapärase kuivtoiduga, milles töödeldakse ainult lihajahu, toodab Platinum toitu vähemalt 70% ulatuses värskest lihast. Võrreldes lihajahuga, mida tuleb valmistada väga kõrgel temperatuuril, saab värsket liha töödelda väga õrnalt ja vett lisamata. See tähendab, et valke saab optimaalselt kasutada ja puhtast lihamahlast koosnev jääkniiskus annab lõpptootele võrreldamatu maitse. Platinum ei sisalda atraktante, maitsetugevdajaid, värvi- ja lõhnaaineid.

2. Kas Platinum töötleb värsket liha?

Iga koera eellaseks on hunt, kelle seedetrakt on loodud liha seedimiseks. Meie toit on loodud nii, et kõik tõud alates chihuahua’st kuni Saksa dogini suudaksid neid hõlpsasti omastada ja need rahuldaksid kõigi tõugude vajadusi võrdselt.

3. Miks pole Platinumil vanematele koertele eraldi toidusorti?

Looduses sööb vana hunt samamoodi nagu noor hunt. Kui annate vanemale koerale vähem valku, kaotab ta lihasmassi ega naudi elu samamoodi kui varem.

4. Miks ei sisalda kutsikate toit kanaga rohekarbi ekstrakti?

Vältimaks probleemide tekkimist kutsika puhul, kes õpib ise ekstraktis sisalduvaid olulisi aineid tootma, ei tohiks koertele esimese kolme kuu jooksul neid toiduga anda.

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top