Line rakmed käepidemega, must

Toote kood:N/A

Laos

49.95

Mitmekülgsed rakmed igapäevaseks jalutamiseks ja matkamiseks. Lisakontrolli võimaldav käepide. Line rakmed käepidemega on mugavad ergonoomilise disainiga koera rakmed, mis annavad koera õlgadele liikumisvabaduse.

Clear
Kogus
Suurus

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Line rakmed käepidemega, must”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

1. Kuidas leida õige suurus?

Alustage koera kaela ümbermõõdu mõõtmisega. Peaksite saama asetada kaks sõrme koera kaela ja rakmete vahele. Line rakmed on rindkere ümber reguleeritavad. Kui te ei saa rakmeid enne ostmist proovida, mõõtke kaela ümbermõõt ja järgige meie veebisaidi suuruste tabelit, mille leiate vajutadest menüüst suurusele. Seejärel avaneb kaela ja rinna ümbermõõtude vahemikud.

2. Kas ma saan kasutada neid rakmeid veospordiks?

Need rakmed on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud rakmed, mida koerad saavad kergelt siiski tõmmata. Need ei ole mõeldud spetsiaalseteks tõmbamistegevusteks, nagu näiteks canicross, bikejoring või skijoring, kuid neid saab kasutada nendeks tegevusteks, kui koer on ainult mõõdukas vedaja. Kui koer hakkab korralikult vedama, soovitame kasutada ühte meie selleks otstarbeks välja töötatud veorakmetest, näiteks Freemotioni rakmeid.

3. Mis vahe on Line rakmetel ja Line rakmetel käepidemega?

Line rakmed käepidemega on sama disainiga ja funktsiooniga nagu Line-rakmed, kuid lisaks on sellel ka käepide.

4. Miks on jälgimisjoone kinnituskoht kõhu all?

Jäljerihma kinnitusaas on kinnitatud rakmete rindkere alla, et vältida rihmal koera jalgadesse sattumist.

5. Kuidas kasutada esiosa kinnituskohti kerge tõmbe tõkestamiseks?

Kui te ei soovi, et teie koer tõmbaks, võite rihma kinnitada ees olevasse kinnituskohta ja panna rihma koera esijala alla.

6. Milleks tuleks käepidet kasutada?

Koera rakmete tagaküljel on käepide, mida on lihtne haarata, kui peate osutama täiendavat abi või vajate oma koera üle suuremat kontrolli.

Sulle võib meeldida ka…

Back to Top